Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieteikties LiepU stipendijām

Liepājas Universitāte izsludinājusi pieteikšanos stipendijai vidusskolēniem, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

2012.gada 17.decembrī Liepājas Universitātes Senāts ir apstiprinājis nolikumu par Liepājas Universitātes stipendiju vidusskolēniem. 2013.gadā stipendija tiks piešķirta pirmo reizi. Stipendijas apmērs ir 100 lati mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju sākšanu Liepājas Universitātē. Stipendija tiek piešķirta sešus mēnešus mācību gada otrajā semestrī vienam ģimnāzijas vai vidusskolas 12.klases skolēnam par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas pilsētas, novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā.

Stipendijai pretendents var pieteikties personīgi Liepājas Universitātē vai atsūtīt dokumentus pa pastu no 16. janvāra līdz 25.janvārim.

Pievieno komentāru

Liepājā