Var pieteikties dalībai bērnu un jauniešu atpūtas nometnēs

No otrdienas, 28. aprīļa  iespējams pieteikties bērnu un jaunatnes atpūtas nometnēs, kuras šovasar notiks Liepājā un tās apkārtnē un kuras līdzfinansē pašvaldība. Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv  iespējams iepazīties ar nometņu programmām, dalības maksu, plānotajām aktivitātēm, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Šovasar Liepājā un tās apkārtnē ar pašvaldības finansiālu atbalstu darbosies 16 bērnu un jauniešu atpūtas nometnes - 12 dienas un četras diennakts atpūtas nometnes. Tās paredzētas bērniem ar dažādām interesēm, piemēram, Liepājas pilsētas 12. vidusskolas nometnē "Ceļotāji" notiks neklātienes ceļojums pa Latvijas novadiem, bet Liepājas Ezerkrasta sākumskola rīkos ekspedīciju pie Liepājas ezera. Grobiņā „Robežniekos” plānota nometne „Zaļais zirgs 2015”, kurā popularizēs „zaļo” dzīvesveidu un mācīs saskarsmi ar zirgiem. Privātsākumskolā "Varavīksne" notiks divas nometnes - "Piedzīvojumu meklētāju skola" un „Džungļu dzīve”. Pirmo reizi nometnes rīko biedrība „Mākslas pasāža RADI” un Liepājas Jūrniecības koledža.

Būs arī diennakts nometnes, kuras darbosies ārpus Liepājas, piemēram, Liepājas Centra sākumskolas „Vides pētnieku salidojums” atpūtas bāzē „Draudzība” un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas nometne Kazdangā. Vairākas nometnes būs ar specializāciju mūzikā un sportā.

Pašvaldība šogad atpūtas nometņu rīkošanai piešķīrusi līdzfinansējumu 17 000 eiro. Pavisam bija saņemti  19 projektu pieteikumi par kopējo summu 41 936 eiro.

Vasaras nometņu piedāvājumu skatīt šeit http://www.lip.lv/a2080/aktualitates/var-pieteikties-dalibai-bernu-un-jaunies/

 

Pievieno komentāru

Liepājā