Var balsot par "Spēlmaņu nakts" favorītiem - izrādi, aktieri un aktrisi

No 23. oktobra līdz 21. novembrim portālā "Delfi" norisināsies balsojums, kurā "Spēlmaņu nakts" nominanti kategorijās Gada dramatiskā izrāde, Gada aktrise un Gada aktieris sacentīsies par portāla lasītāju simpātijām.

Balsot var šeit.

Balsot varēs arī teātros, aizpildot balsošanas anketu un iemetot to balsošanas kastē, "Spēlmaņu nakts" mājaslapā un Latvijas Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv "Teātris.zip".

21. novembrī tiks noskaidrota "Spēlmaņu nakts" Skatītāju simpātija - kopā tiks skaitītas Latvijas Televīzijas "Teātris.zip" un portāla "Delfi" balsis, tās tiks pieskaitītas teātros un "Spēlmaņu nakts" mājaslapā iegūtajām balsīm.

Balsojot teātros, varēs laimēt biļetes uz teātru izrādēm. Izloze notiks 21. novembrī. Balsojot portālā "Delfi", "Spēlmaņu nakts" mājaslapā un "Teātris.zip" varēs laimēt kopā trīs ielūgumus divām personām uz "Spēlmaņu nakts" ceremoniju.

Tāpat līdz pat svinīgajai balvu pasniegšanai "Spēlmaņu nakts" ceremonijā 23. novembrī iespējams iepazīties ar Gada aktrises un Gada aktiera goda pretendentu muzikālajām simpātijām "Spēlmaņu nakts" nominantiem veltītajos rubrikas "Kas tavā maģītī?" speciālizlaidumos, kā arī uzzināt visus ar "Spēlmaņu nakti" saistītos jaunumus un interesantos faktus portāla "Delfi" sadaļā "Spēmaņu nakts".

Portāls "Delfi" patur tiesības dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Gada balva teātrī "Spēlmaņu nakts" šogad norisinās jau 20. reizi un kopš 2003. gada arī skatītājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par sezonas labākajām izrādēm, aktrisēm un aktieriem.

Pievieno komentāru

Liepājā