Valsts prezidents apmeklē Liepāju un Pāvilostu

9. līdz 10. maijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis reģionālajā darba vizītē apmeklē Liepājas pilsētu un Pāvilostas novadu. Valsts prezidentu pavada Iveta Vējones kundze. 
 
Ceturtdien, 9. maijā, Liepājā Valsts prezidents pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni operdziedātājai un kamermūzikas māksliniecei Maijai Krīgenai par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā. Pēc tam tikās ar Liepājas pilsētas domes vadību un apmeklēja Liepājas olimpiskā centra Vieglatlētikas centru.
 
Piektdien, 10. maijā, Liepājā no rīta Valsts prezidents piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecības 1. Reģionālā centra karoga svinīgajā pasniegšanas ceremonijā.
 
Savukārt vēlāk Pāvilostā Valsts prezidents tiksies ar Pāvilostas novada domes priekšsēdētāju Uldi Kristapsonu un domes deputātiem. Pāvilostas vidusskolā Raimonds Vējonis tiksies ar skolēniem, apmeklēs Pāvilostas novadpētniecības muzeju, iepazīsies ar Pāvilostas ostas darbību, tajā skaitā apmeklēs uzņēmumu “N Stars” un mājražotāju Dzintaru Zamarīti. Valsts prezidents apmeklēs arī Sociālās rehabilitācijas un izziņas centru cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles veldzes dārzs”.

Iveta Vējones kundze  apmeklēs Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādi “Dzintariņš”, ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestādi un  Mūzikas un mākslas skolu.

Vizītes noslēgumā Liepājas Simfoniskā orķestra patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze Liepājā apmeklēs sezonas noslēguma koncertu.
 

Pievieno komentāru

Liepājā