Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts policija konstatē pārkāpumus pirotehnisko izstrādājumu komerciālā apritē Liepājā

Pagājušā gada beigās, 29.decembrī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Atļauju sistēmas grupa veica preventīvus pasākumus – pārbaudes pirotehnisko izstrādājumu komerciālās aprites jomā, kopumā pārbaudot 11 licencētās pirotehnisko izstrādājumu mazumtirdzniecības vietas visā Kurzemē.

Pārbaudes notika visā Kurzemes reģionā, taču pārkāpumi konstatēti Liepājā – trīs licencētās pirotehnisko izstrādājumu mazumtirdzniecības vietās netika ievēroti pirotehnisko izstrādājumu aprites noteikumi, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Rezultātā komersantiem tika noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli, kā arī uzsākta viena administratīvā lietvedība. Likumsargi konstatējuši, ka trīs tirdzniecības vietās Liepājā tirdzniecības telpā tika novietoti pirotehniskie izstrādājumi, kuru propelenta masa ir lielāka nekā atļauts, kā rezultātā pārkāpti Ministru kabineta noteikumi Nr. 214 punkta 43.prasības, kuri paredz, ka veikala tirdzniecības zālē novieto 1., 2. un 3.klases uguņošanas ierīces un T1 klases skatuves pirotehniskos izstrādājumus tādā daudzumā, lai to kopējā propelenta masa nebūtu lielāka par 20 kg.

Šajos gadījumos par ieroča, munīcijas, speciālā līdzekļa, civilām vajadzībām paredzētas sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises, uguņošanas ierīces vai skatuves pirotehniskā izstrādājuma vai šo priekšmetu sastāvdaļu komerciālās aprites noteikumu pārkāpšanu, ko izdarījusi juridiskā persona, kurai izsniegta speciālā atļauja (licence) attiecīgās komercdarbības veikšanai, uzliek naudas sodujuridiskajām personām no 35 līdz 1400 eiro, konfiscējot pārkāpuma priekšmetus vai bez konfiskācijas.

Pievieno komentāru

Liepājā