Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts īpašumā pārņem Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ēku

Nekustamais īpašums Alejas ielā 18/20, Liepājā, kurā atrodas Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola, tiks bez atlīdzības pārņemts no Liepājas pašvaldības valsts īpašumā, šodien nolēma valdība.

Lēmuma mērķis ir panākt situāciju, kad nekustamā īpašuma objekta īpašnieks un lietotājs ir valsts. Tā kā šis nekustamais īpašums ir Kultūras ministrijas padotībā esošas profesionālās vidējās izglītības iestādes - Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas - lietošanā, tā apsaimniekošana un pārvaldīšana ir ērtāk veicama, ja nekustamais īpašums atrodas valsts īpašumā.

Pieņemot šo lēmumu, kā arī nododot valsts nekustamo īpašumu Pērkones ielā 32, Liepājā, Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā un pašvaldības nekustamo īpašumu Alsungas ielā 29, Liepājā, pārņemot valsts īpašumā, tiks nodrošināta līdzvērtīga nekustamo īpašumu maiņa starp valsti un pašvaldību.

Proti, patlaban Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu kadastrālā vērtība Alsungas ielā 29 ir 30 206 lati, bet Alejas ielā 18/20 - 125 420 lati. Pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu kopējā kadastrālā vērtība ir 155 626 lati.

Valsts īpašumā esošā nekustamā īpašuma kadastrālā vērtība Pērkones ielā 32 ir 173 694 lati. Kopējā nekustamo īpašumu kadastrālo vērtību starpība ir aptuveni 10%.

Pievieno komentāru

Liepājā