Valērijs Agešins atzīst, ka sadarboties ar "Saskaņu" vēlas gan Sesks, gan Vilnītis

PAPILDINĀTS. Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka par sociāldemokrātisko partiju "Saskaņa" Liepājā nobalsojuši gandrīz 11 procenti vēlētāju.

"Saskaņas" Liepājas līderis Valērijs Agešins vēlētāju atbalstu skaidro ar partijas sociālo atbalsta programmu pensionāriem.

"Uzskatu, ka prognozes par trīs lielāko partiju iekļūšanu Liepājas domē ir bijušas visgodīgākās un trīs lielākās partijas tāpat kā līdz šim būs pārstāvētas domē. Liepājnieki sīkpartijām un neskaidriem brīnumiem netic," vēlēšanu provizoriskos rezultātus vērtē V. Agešins.

"Saskaņas" Liepājas līderis pastāsta, ka gan "Liepājas partija", gan partija "Latvijas Reģionu apvienība" Liepājas nodaļa cer kopā ar "Saskaņu" veidot koalīciju Liepājas domē.

"No abām abām partijām ir liela, pat milzīga interese runāt ar "Saskaņu". Mēs esam disciplinēti cilvēki, mierīgi sagaidīsim vēlēšanu rezultātus. Viņi aktīvi mūs uzrunā. Viņi sen grib draudzēties. Jau maijā deva vēstījumus no abām pusēm," atklāj V. Agešins.

Partija vēlēšanu rezultātus gaida viesnīcā "Amrita".

PAPILDINĀTS. Centrālā Vēlēšanu komisija ziņo, ka parija "Saskaņa" Liepājas domē ir ieguvusi 4 deputātu vietas, kas ir par vienu vairāk nekā šobrīd. Par "Saskaņu" ir nobalsojuši 19,58 procenti vēlētāju.

Pievieno komentāru

Liepājā