Valdība dosies izbraukuma sēdē uz Liepāju

Lai diskutētu par reģionam aktuālajiem jautājumiem, trešdien, 16. novembrī, kārtējā valdības sēde notiks Liepājā. Ministru kabineta darba kārtībā būs jautājumi par Baltijas jūras piekrastes publiskās infrastruktūras attīstību, Liepājas militārās bāzes attīstību un jauno Liepājas cietumu. Tāpat valdība uzklausīs Liepājas domes ziņojumu par Liepāju kā nacionālas nozīmes tautsaimniecības attīstības centru, ziņo valdības pārstāvji.

Ministru prezidents Māris Kučinskis uzsver, ka valdības izbraukuma sēžu rīkošana reģionos ir lieliska iespēja visai valdībai iedziļināties konkrētā reģiona aktualitātēs, pārrunāt problēmas un spriest par tālāko attīstību dažādās jomās. ''Gandrīz pēc 10 gadu pārtraukuma valdības sēde notiks ārpus Ministru kabineta ēkas un kopā ar pašvaldības, valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dienu varēsim veltīt produktīvām diskusijām.''

16. novembra valdības sēde Liepājā būs atklāta ikvienam interesentam - tajā piedalīties aicināti gan pašvaldības, gan dažādu valsts iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji. Tāpat sēdi apmeklēt aicināti liepājnieki, kuriem ir interese klātienē tuvāk iepazīt valdības ikdienas darbu.

Izbraukuma sēdē valdība skatīs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkojuma projektu par ilgtermiņa tematisko plānojumu Baltijas jūras piekrastes publiskās infrastruktūras attīstībai, Aizsardzības ministrijas informatīvo ziņojumu par Liepājas militārās bāzes attīstību, Tieslietu ministrijas informatīvo ziņojumu par jaunā Liepājas cietuma projektēšanas un būvniecības gaitu, Satiksmes ministrijas informatīvo ziņojumu par transporta infrastruktūras attīstību un investīcijām tranzīta sekmēšanā Liepājas un Kurzemes reģiona izaugsmes veicināšanai un citus jautājumus.

Pēdējo reizi valdības izbraukuma sēde notika 2007. gadā Valmierā.

Ministru prezidents Māris Kučinskis un valdības ministri 16. novembrī, pulksten 19 Liepājas koncertzālē ''Lielais dzintars'' svinīgā ceremonijā pasniegs Ministru kabineta balvas.

Apmeklētājiem - iepriekšēja pieteikšanās
Lai apmeklētu Ministru kabineta sēdi Liepājā, iepriekš jāpiesakās, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: vk@mk.gov.lv. Pieprasījumā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un pārstāvētā institūcija (ja tāda ir).
Pieteikšanās līdz pirmdienas, 14. novembra, pulksten 15.
Ierodoties sēdes norises vietā, apmeklētājiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai identifikācijas karte - un jāiziet drošības pārbaude.

Pievieno komentāru

Liepājā