Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"V.O.V.A" un "UPB" pretendē uz "Eksporta un inovācijas balvu 2013"

Divi Liepājas uzņēmumi – „V.O.V.A” un „UPB” – nominēti konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2013” kategorijā „Eksportspējīgākais komersants”. Lai novērtētu izvirzītos uzņēmumus, otrdien, 29. oktobrī, Liepājā ieradās konkursa žūrija, informē pašvaldībā.

Apkopojot un izvērtējot 1. kārtas rezultātus, konkursa kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā 2. kārtā izvirzīti sekojoši uzņēmumi: „NP Foods”, „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”, „Rīgas piena kombināts”, „United Oils”, „Valpro”, kā arī Nīcas novada uzņēmums „Tonus Elast” un Liepājas uzņēmumi „V.O.V.A” un „UPB.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva” izvērtēšana notiek četrās kategorijās: „Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā, „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā, „Importa aizstājējprodukts” un „Inovatīvākais produkts”.

Kā informē Investīciju un attīstības aģentūra, konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursu „Eksporta un inovācijas balva” jau devīto gadu pēc kārtas rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2013” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 11. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons, Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Kopumā 2013. gadā konkursam iesniegti 119 pieteikumi.

Pievieno komentāru

Liepājā