"V.O.V.A." 25 gadu jubileju nosvin ar modes skati un Busuli 2

Pagājušajā nedēļā, Liepājā, - veļas un naktstērpu ražotājs "V.O.V.A." koncertzālē "Lielais Dzintars" nosvinējis uzņēmuma pastāvēšanas 25. gadadienu, iezīmējot zīmola panākumus un turpmāko attīstības ceļu gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, ziņo uzņēmums. 

Uzņēmuma īpašnieks Vladimirs Zozuļa pauž gandarījumu par 25 gadu laikā paveikto un norāda, ka panākumi ir jāatzīmē ar greznām svinībām, tādējādi izsakot pateicību uzņēmuma sadarbības partneriem un citiem atbalstītājiem par sasniegto.

“Esam gājuši tālu un mērķtiecīgu ceļu kopš "V.O.V.A." pirmā veikala dibināšanas 1991. gadā, toreiz vēl neapjautām, ka šie pirmsākumi pārtaps par veiksmes stāstu jau 25 gadu garumā, piedāvājot sievietēm gan klasisku veļu, gan jaunākos veļas modes hītus atbilstoši jaunākajām tendencēm šajā skaistajā un jutekliskajā modes pasaules nozarē," norāda V. Zozuļa. 

Pasākuma viesu vidū bija: Liepājas mērs Uldis Sesks, vicemērs un Šuvēju asociācijas vadītājs Jurijs Hodorovičs, Lauma Fabrics direktors Edijs Egliņš, itāļu mežģīņu un izšuvumu piegādātāja, firmas Nastia, īpašnieks Prisko Facio (Prisco Faccio), kas ir senākais uzņēmuma sadarbības partneris kopš 1994. gada, kā arī vairāki viesi no Baltijas valstīm, Krievijas, Ukrainas, Amerikas, Vācijas, Francijas un Izraēlas.

Muzikālo baudījumu pasākumā nodrošināja dziedātājs Intars Busulis ar Abonementa Orķestri un Liepājas Simfonisko Orķestri. Pēc koncerta viesiem bija iespēja noskatīties filmu par uzņēmuma "V.O.V.A." dibināšanu un turpmāko attīstību. Pasākuma lūgtie viesi noskatījās modes skati, kurā tika parādīta jaunā kolekcija, kas veikalu plauktos parādīsies 2016. gada beigās.

2015. gadā uzņēmuma apgrozījums kopā ar filiālēm sasniedza 4,5 miljonus eiro, uzņēmumā strādā 265 darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zinātājs

Busulis nespēlēja tikai un konkrēti V.O.V.A. Tas bija publisks koncerts, kuru apmeklēt varēja jebkurš, kurš nopirka biļeti. Nevajag maldināt publiku.

pirms 4 gadiem, 2016.07.22 11:30

kapu sargs

Šitais ir tas pats trombonists Busulis no Talsu kapiem ?

pirms 4 gadiem, 2016.07.22 13:15

Liepājā