Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsākta laipas būvniecība Liepājas ezera pļavās 3

Liepājas ezeram pieguļošajās pļavās uzsākta 420 metrus garas laipas būvniecība. Pa to varēs nokļūt līdz vienam no diviem putnu vērošanas torņiem, kuri šogad tiks uzbūvēti pilsētas teritorijā pie Liepājas ezera, informē  Dabas aizsardzības pārvaldes valsts vides inspektors Andris Maisiņš.

Laipas platums būs 1,2 metri un tur būs iespējams pārvietoties arī ar ratiņkrēsliem. Uz laipas vairākās vietās tiks izbūvēti paplašinājumi, lai cilvēki ratiņkrēslos varētu samainīties. Laipa sākas Liepājā pie E. Tisē un Lauku ielas krustojuma.

Būvniecība notiek Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta "Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās" laikā.

Būvdarbus veic SIA "Kamenes" no Rudbāržiem. Šī firma pagājušā gada nogalē atjaunoja Pūsēnu kalna takas infrastruktūru dabas parkā "Bernāti".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Laipnaa

Varetu padomāt ka no tiem 2,5 miljoniem kaut kas īpašs tiek strādniekiem... :D

pirms 5 gadiem, 2013.04.13 23:43

madamLiepkoks

Laipniek, beidz kreņķēties. 2,5 miljoni ir uz visu Latviju, uz visiem 38 objektiem. Liepājai no tiem Tevis piesauktiem miljoniem ir 60,5 tūkstoši. Tad jau varētu teikt, ka Ziemupē arī 12 zīmes par 2,5 miljoniem uzstādīja, lai gan Ziemupes daļa no šī projekta naudas - 350 latu.

pirms 5 gadiem, 2013.03.22 09:04

Laipnieks

Kad jau iesāka un vēl nav gatavs. Slinki strādnieki 2,5 miljoni latu tiek maksāts tur dienu un nakti jāstrādā.

pirms 5 gadiem, 2013.03.21 16:26

Liepājā