Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmējus aicina uz bezmaksas semināru Liepājā "Kā pašam neradīt "grūto" klientu"

29. oktobrī pulksten 11 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļas telpās Graudu ielā 17/19 "Europe Direct" Liepājas informācijas centrs aicina uzņēmējus uz informatīvi izglītojošu semināru – "Kā pašam neradīt ‘grūto’klientu”. 

„Vai Jums pazīstamas situācijas, kurās Jūsu teiktais ticis „iztulkots” pavisam savādāk, kā bijāt iecerējis? Vai Jums ir gadījies izsaukties: „Es taču runāju saprotami! Kā vēl man izteikties, lai tu mani beidzot saprastu!”?" retoriski vaicā semināra pasniedzēja Māra Špicberga, norādot, ka seminārā iegūtā izpratne par dažādu uzvedības stilu īpatnībām ļaus tā apmeklētājiem komunicēt efektīvāk gan ar klientiem, gan arī - kolēģiem, darbiniekiem un vadītājiem. M. Špicberga ir mentore, personāla vadības eksperte, pedagogs, teoloģijas maģistre.

Semināra rezultātā tā apmeklētāji iegūs izpratni par savas uzvedības galvenajām tendencēm, priekšstatu par to, kā jūsu uzvedību izprot citi, saskarsmes spēju uzlabošanu, ieskatu, kādas metodes izmantot motivējošas darba vides veidošanā un to, kā šīs metodes pielietot, attīstot pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes.

Pieteikties pa tālruni 63429019 vai epastu: kristine.zabe@chamber.lv


Pievieno komentāru

Liepājā