Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz "Platīna peli 2013" pretendē arī liepājnieki

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvas "Platīna pele 2013" žūrija ir izraudzījusies deviņus pretendentus, trīs no kuriem 5. decembrī kļūs par šīs prestižās godalgas īpašniekiem. Balvai tika iesniegts rekordliels pieteikumu (54) skaits – nominācijās "E-pakalpojumi", "E-biznesa risinājumi un inovācijas" un "Labākais E-skolotājs", katrā no tām uz finālu virzot trīs labākos darbus.

Finālisti nominācijā „E-pakalpojumi”

Datu vizualizācijas aplikācija „Infogr.am”; pakalpojuma sniedzējs un izstrādātājs: SIA „Infogram”.
Vienkāršotā gada ienākumu deklarācijas aizpildīšana Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS); pakalpojuma sniedzējs: Valsts ieņēmumu dienests; izstrādātājs: AS „Exigen Services Latvia”.

Videokonferenču ieviešana Latvijas tiesu sistēmā; pasūtītājs: Tiesu administrācija; izstrādātājs: SIA „Lattelecom”.

Finālisti nominācijā „E-biznesa risinājumi un inovācijas”

„Swedbank” uzņēmumu tīkls „Business Network”; pasūtītājs: AS „Swedbank”; izstrādātājs: „Inspired Digital” (SIA „Inspired”).

Jelgavas pilsētas skolēnu un iedzīvotāju daudzfunkcionāla, personalizēta bezkontaktu karte (E-karte); pasūtītājs: SIA „Jelgavas Autobusu parks”; galvenais izstrādātājs: AS „SEB banka”.

Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas informācijas sistēmas izstrāde un ieviešana; pasūtītājs: Tiesu administrācija; izstrādātājs: SIA „FMS”.

Finālisti Nominācijā „Labākais E-skolotājs”

Laura Katkeviča, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas angļu valodas skolotāja, kreatīvās angļu valodas skolotāja, un Roberts Rožkalns, direktora vietnieks izglītības jomā (multimediju speciālists), kreatīvās angļu valodas skolotājs, informātikas skolotājs.

Ingrīda Ļuļa, SIA „Baltijas Datoru akadēmija”, „Lattelecom” projekta „Pieslēdzies, Latvija!” mācību organizēšanas un koordinācijas vadītāja.

Artis Beķeris, Jaunpiebalgas vidusskolas direktora vietnieks informātikas jomā, skolotājs.

Balva kļuvusi par nozīmīgu tradīciju IKT nozarē - LIKTA šāgada konferencē tās ieguvēji tiks sumināti jau septīto reizi. "Platīna pele" mērķis ir celt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares prestižu, informēt sabiedrību par Latvijas iespējām IKT attīstībā, apzinot un cildinot pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos e-pakalpojumus, e-biznesa risinājumus un inovācijas, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību Latvijā un ārvalstīs. Tāpat šī balva godina cilvēkus, kuri veicina informācijas sabiedrības attīstību vietējā vai nacionālā mērogā - informātikas skolotājus, e-prasmju pasniedzējus vai citus cilvēkus par viņu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā un e-vides lietotāju izglītošanā.

Pievieno komentāru

Liepājā