Uz "LMT Summer Sound" galvenās skatuves uzstāsies duets "Nico&Vinz"

Festivāla "LMT Summer Sound" mākslinieku sarakstu papildinājis duets "Nico&Vinz", kas uzstāsies uz festivāla galvenās skatuves, informēja festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza.

"Nico&Vinz", hita "Am I Wrong" autori, izpilda ritmisku mūziku ar uzkurinošu afrobītu un melodijām, kas aicina laisties dejā. "Nico&Vinz" priekšnesumā īpašu noskaņu radīs košie afrikāņu "tribal" mūzikas elementi, regeja liriskās noskaņas un ar hiphopu kombinētie dzirkstošie ģitāru rifi. Lai arī duets radies un joprojām uzturas Norvēģijā, augstvērtīgajā deju mūzikā lieliski var sajust abu mūziķu senču saknes, kas meklējamas karstajā Ganā un Kotdivuārā.

"LMT Summer Sound" festivāla mākslinieku sarakstu papildina arī pašmāju leģendārās grupas "Bet Bet" un "Aurora", Liepājas roka leģenda Fēlikss Ķiģelis, dinamiskie mūziķi "Laika suns", ambienti etniskā roka pārstāvji "Elektro Folk Orchestra", turbofolka un ska apvienība "Oranžās brīvdienas", Liepājas roka jaunā paaudze "Willow Farm", smagā roka veterāni "Exit", leģendārā ģitārista Armanda Alkšņa progresīvā roka grupa "Armandsound" un sapņaini skanošie igauņi "I Wear* Experiment".

Festivāls "LMT Summer Sound" norisināsies 10.jūlijā un 11.jūlijā Liepājā. Divu dienu garumā tajā uzstāsies "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Astro'n'out", Jānis Stībelis, "Pienvedēja piedzīvojumi" un citi mākslinieki, kā arī ārvalstu un pašmāju dīdžeji.

Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī internetā.

Pievieno komentāru

Liepājā