Uz finālu izvirza vēl trīs "māvējus" 1

Noskaidroti vēl trīs finālisti jauniešu un studentu iemīļotajā dziedoņu konkursā "Kā māku, tā maunu". Konkursā būs vēl viena atlases kārta, kurās varēs pacīnīties par tikšanu uz finālu.

Konkursa "Kā māku, tā maunu" otrajā atlases kārtā piedalījās tikai pieci dalībnieki, no kuriem žūrija uz finālu izvirzīja trīs dziedātājus. Pavasarī finālā dziedās Inese Pērkone ar "Dālderu" dziesmu "Dzeltenie aizkari", Māris Pronskus ar "Līvu" dziesmu "Zīlīte" un Lauris Sils ar "Līvu" dziesmu "Saldus saule".

"Kā māku, tā maunu" otrā atlases kārta notika 20. decembrī Liepājas mūzikas klubā "Pablo". Vēl atliksui viena atlases kārta - tā notiks februārī.

Jau ziņojām, ka pirmajā atlases kārtā 11 dalībnieku konkurencē finālā iekļuva Kristaps Šēnbergs ar Ivo Fomina un Tomasa Kleina dziesmu "Solījums", Emīls Balceris ar Jāņa Stībeļa dziesmu "Glāze piena", Madara Kirša ar grupas "Zodiaks" dziesmu "Dziedi jel" un Einārs Skuja ar Rianas dziesmu "Umbrella", stāsta Liepājas Universitātes Studentu padomes valdes priekšsēdētājs Aigars Kārkliņš. Viņš norāda, ka E. Skuja ar dziesmu "Umbrella" izpelnījās mūziķu simpātijas.

Šosezon konkursantus vērtē ļaudis, kuri nedarbojas mūzikas lauciņā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā