Uldis Pīlēns izstājas no Tautas partijas 1

Atzīstot, ka tas nav ne viegls, ne patīkams, arī ne emocionāls lēmums, par izstāšanos no Tautas partijas piektdien paziņojis Liepājas uzņēmējs Uldis Pīlēns.

Vēstulē Tautas partijas (TP) valdei, kurā bijis desmit gadu, bet pēdējā kongresā vairs netika ievēlēts, viņš norāda, ka šobrīd, redzot, kā partijas neformālā vadības grupa, ministri, frakcija veido Latvijas saimniecisko un politisko ietvaru globālās un Latvijas budžeta krīzes apstākļos, viņa konservatīvā pārliecība par modernas, nacionālas valsts attīstību nav savienojama ar TP vadības rīcību.

“Manuprāt, bezatbildīgi tiek grautas ne tikai konservatīvas politikas vērtības, bet pašu rokām tiek iznīcināta tradicionālā Tautas partijas elektorāta ticība konservatīvai politikai,” saka U. Pīlēns.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Viktors

Sakara ar dzives un darba vietas mainu, ipasnieks STEIDZAMI pardod divus plasus un saulainu dzivoklus (78m2 un 100m2) Liepaja jauna projekta maja, kas jau ir uzcelta un nodota ekspluatacija. Dzivokli atrodas blakus, tos iespejams apvienot. Izskatisu visus cenu piedavajumus.
Informejiet par so iespeju visus savus Liepajas radus un draugus, jo otra tik izdeviga piedavajuma Liepaja nav un nebus. Esmu vienmer gatavs atbildet uz visiem Jusu jautajumiem. Varu palidzet nokartot izdevigu kreditu SEB banka. Gaidisu Jusu e-pastu.

Viktors: liepajas.dzivoklis@inbox.lv

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 11:02

Liepājā