Ugunsgrēkā Liepājā izglābj cilvēku

Trešdien pulksten 12.35 VUGD saņēma izsaukumu Liepājā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija dzirdams dūmu detektora skaņas signāls.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka piededzis uz plīts bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,1m2 platībā. Ugunsgrēkā izglābts cilvēks, kas tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 13.13 darbi notikuma vietā pabeigti, portālu "Rekurzeme" informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

VUGD aicina iedzīvotājus parūpēties par vecāku un vecvecāku drošību, palīdzot viņiem mājokļos uzstādīt dūmu detektorus –  konstatējot telpā izveidojušos sadūmojumu, dūmu detektors ar skaļas skaņas signālu savlaicīgi brīdinās par ugunsgrēku un to varēs pamanīt tā izcelšanās sākumposmā, kā tas bija arī šajā notikumā!

Naktī uz ceturtdienu pulksten 4.05 saņemts izsaukums uz Alejas ielu Liepājā, kur dega garāža 25m2 platībā. Notikumā nosargāta blakus esošā garāža. Plkst. 6.46 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 38 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Liepājā