Turpinās tirgotāju pieteikšanās Jūras svētku tirgum Liepājā

9. jūlijā Liepājas promenādē no pulksten 12 līdz pulksten 18 norisināsies Jūras svētku tirgus. Tirgotāju un amatnieku pieteikšanās turpināsies līdz šī gada 16.jūnijam.
 
Jūras svētku tirgum aicināti pieteikties Latvijas tirgotāji un amatnieki, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī atbilstoši Jūras svētku tēmai rūpnieciski ražotas preces, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Jau šobrīd tirgum pieteikušies tirgotāji un amatnieki, kas apmeklētājiem piedāvās iegādāties pašu ražotus un gatavotus kulinārijas un kondiotorejas izstrādājumus, kā arī dzērienus. Dāmas varēs palutināt sevi, iegādājoties kādu rotaslietu, kas gatavotas no dažādiem materiāliem. Tematiski svētkiem tirgū būs atrodamas arī jūrnieku cepures un citi jūrnieku stila apģērbi, savukārt gardēžiem tirgotāji piedāvās nobaudīt zivis.
 
Lai pieteiktu dalību Jūras svētku tirgum, jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē šeit: http://liepajaskultura.lv/lv/juras-svetki

Organizatori atgādina, ka reģistrējoties Jūras svētku tirgum, pieteikuma anketai OBLIGĀTI jāpievieno reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkohola un tabakas tirdzniecības atļauju kopija, kā arī divi fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi.
 
Ar Jūras svētku tirgus noteikumiem var iepazīties šeit:
http://liepajaskultura.lv/uploads/files/J%C5%ABras%20sv%C4%93tku%20nolikums.pdf
 
Tirgotāji aicināti padomāt par savas tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši Jūras svētku tematikai.
 
Kā ziņots iepriekš Jūras svētki Liepājā tiks atklāti ar piemiņas brīdi bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Muzikālo baudījumu apmeklētājiem sniegs Normunds Rutulis un Zvejnieku dēli, Aminata, grupa “Dakota”, Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” ar koncertprogrammu “Mīļā, mans kuģis tālu jūrā”, grupa “Cepumi” un mūziķi Rassell & Sabīne Berezina. Mazajiem liepājniekiem organizatori būs sarūpējuši bērnu programmu, savukārt, aktīvās dzīves piekritēji varēs piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs un vērot kanālā notiekošās laivu sacensības. Arī jūras un vētru dievs Neptūns ieradīsies Jūras svētkos, lai atvērtu bagātību lādi, kurā visas dienas garumā tiks atrasti visdažādākie pārsteigumi svētku apmeklētāju priekam.

Pievieno komentāru

Liepājā