Turpinās ievērojami satiksmes ierobežojumi 1

Ievērojami satiksmes ierobežojumi saglabājas uz Liepājas šosejas (A9), kur darbi notiek kopumā uz vairāk nekā uz 70 kilometriem ceļa:

no Lielupes tilta līdz krustojumam ar Jelgavas–Tukuma ceļu (24.-38. km) autovadītājiem jārēķinās ar astoņiem luksoforu posmiem un lieku pusstundu ceļā;

no Apšupes dzelzceļa pārvada līdz Anneniekiem (39.-60. km) pašreiz ir četri luksofori un autovadītājiem ir jārēķinās ar papildu 40 minūtēm; būvdarbi tur notiek arī naktīs;

no Kaķeniekiem 10 km posmā Blīdenes virzienā (64.-75. km) satiksme tiek organizēta ar ceļa zīmēm;

no Durbes līdz Grobiņai (163.-186. km) ir viens posms ar luksoforiem;

no Grobiņas līdz Liepājai (188,9.-191,7. km) vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforiem.
 
Būvdarbi tiek izvērsti arī uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Nīcas līdz Rucavai. Arī tur autovadītājiem jārēķinās ar 13-14 luksoforu posmiem, kā arī papildu pusotru stundu ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava–Bārta–Dubeņi–Grobiņa (P113).

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.
 
Informāciju sagatavoja:
VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs
un Komunikācijas daļa

Pievieno komentāru

Komentāri 1

no Dunikas

Grantètais cela posms Rucava - Bàrta ir kluvis dzìvìbai bìstams- cela malas aizaugu§as ar krùmiem un nepàrredzamas, smagàs ma§ìnas, kuras ved granti sosejas remontam, triecàs tàdà àtrumà un rada avàrijas situàcijas.Vai tie§àm jànotiek lielai nelaimei, lai vismaz kàdu policijas ekipàzu tur ieraudzìtu, lai vismaz tos nenormàlos smagos piebremzètu!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2015.08.04 12:03

Liepājā