Tūrisma un tirdzniecības uzņēmumi organizēs akciju "Liepājas izpārdošana"

No 29.novembra līdz 1.decembrim Liepājā pirmo reizi tiks rīkota akcija "Liepājas izpārdošana", kurā iesaistīsies tūrisma un tirdzniecības uzņēmumi un kultūras un sporta pasākumu rīkotāji, lai vēstītu, ka pilsētā ir gana daudz aktivitāšu arī salīdzinoši klusākā sezonā, informē akcijas iniciators, viesnīcas "Līva" vadītājs Andis Deņisovs.

Kamēr valsts mērogā tiek risinātas metalurģijas uzņēmuma "Liepājas metalurgs" problēmas, Liepājas tūrisma un tirdzniecības uzņēmumi ar saukli "Mēs Liepāju neatdodam, mēs Liepāju izpārdodam!" organizē akciju "Liepājas izpārdošana". Akcijas laikā ikvienam, nosaucot atslēgas vārdus "Es mīlu Liepāju", būs iespēja tikt pie ievērojamām atlaidēm, ko piedāvā lielākās Liepājas viesnīcas, iecienītākie ēdināšanas uzņēmumi, apmeklētākās izklaides vietas, kultūras iestādes un veikali.

"Liepāja ir apmeklēta un iecienīta atpūtas un izklaides vieta ne tikai vasarā, bet arī ziemas sezonā. Pilsētas ziemas noformējumi un gaismu dekorācijas apvienojumā ar plašo kultūras pasākumu piedāvājumu un Liepājas īpašo šarmu noteikti dod pozitīvas emocijas un neaizmirstamu atpūtu. Ar šo akciju arī vēlamies to pateikt - Liepājā viss notiek! Atliek vien ieplānot brīvdienas un atbraukt apskatīties," pastāstīja Deņisovs. "Akcijas mērķis ir, apvienojot Liepājas uzņēmumus, sagatavot labāko iespējamo piedāvājumu gan gardēžiem, gan mākslas cienītājiem, gan izklaižu tīkotājiem, gan šopaholiķiem, gan vienkārši Liepājas faniem," piebilda akcijas iniciators.

Pašlaik akcijā iesaistījušies vairāk nekā 50 uzņēmēji, tostarp gan viesnīcas, gan kafejnīcas un restorāni, gan izklaides un atpūtas vietas, kultūras un sporta objekti. Tāpat atlaides piedāvās vairāk nekā 20 tirdzniecības vietās un veikalos. Lielākās Liepājas viesnīcas - "Līva", "Europa City Amrita", "Fontaine Royal", "Promenāde Hotel", "Hotel Kolumbs" - akcijas laikā piedāvās izbaudīt atpūtu, rezervējot numurus ar 50% atlaidi.

Lai Liepājas apmeklējums sniegtu vairāk pozitīvu emociju, akcijas laikā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties arī Ziemas festivāla piedāvātajos pasākumos, kas šogad solās būt īpaši krāšņi - 30.novembrī tiks iedegta pirmā svece lielajā Rožu ielas adventes vainagā, bet 1.decembrī varēs vērot tradicionālo masku gājienu un būt pat lieciniekiem svinīgajai pilsētas centrālās egles iedegšanai Rožu laukumā.

Akcijā iesaistījies arī Liepājas Simfoniskais orķestris, 29.novembrī piedāvājot koncertus ar vijolnieces Līgas Baltābolas un diriģenta Normunda Šnē piedalīšanos, bet 30.novembrī notiks klasiskās mūzikas koncerts ar soprāna Diānas Silovas, pianista Pētera Plakida, vijolnieka Dzintara Beitāna un čellista Ivara Bezprozvanova piedalīšanos. Atrodoties Liepājā, būs iespēja lētāk iegādāties arī biļetes uz Liepājas teātra 2014.gada janvāra izrādēm, bet Liepājas muzeja apmeklētāji izstādi "Francijas mākslas pērles. Grafika" akcijas nedēļas nogalē varēs baudīt par puscenu. Tiem, kas priekšroku dod aktīvai atpūtai, īpašus piedāvājumus ir sagatavojuši Liepājas Olimpiskā centra spa un baseins, Liepājas Ledus halle, kā arī Karostas cietums.

Pievieno komentāru

Liepājā