Trīsgadīgs bērns, krītot kopā ar tēvu, pie bērnudārza "Liesmiņa" gūst smadzeņu satricinājumu 1

Liepājā, pie bērnudārza "Liesmiņa" Strazdu ielā 6, tēvs nesis trīsgadīgu bērnu uz rokas, paslīdējis un kritis tik neveiksmīgi, ka dēliņam smadzeņu satricinājums. "Ātros" izsauca bērnudārza medmāsa. Tas ir viens no 128 gadījumiem, ko pirmdien saņēma Kurzemes reģionālais neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) centrs. Liepājas reģionālās slimnīcas Traumpunktā vērsušies ap 40 cilvēku.

Liepājā "ātrie" izsaukti uz četrām "ielu traumām", stāsta NMP dienesta pārstāve Laura Bundule. 80 gadus vecai kundzei savainots apakšstilbs, 49 gadus vecs vīrietis pēc kritiena guvis brūci galvā, ribu lūzums 52 gadus vecai sievietei.

Vakar Traumpunktā bija ap 40 cilvēku, sēdējuši viens otram pat klēpī, portāls uzzināja Liepājas reģionālajā slimnīcā. Šodien pacientu plūsma esot gandrīz tikpat intensīva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vija

Arī vasarā ,ejot no veikala Beta Kalpaka ielā uz Šķēdes ielas 19 gandrīz pakritu , jo tur ir celiņš no cementa blokiem .Tad lūk tie bloki ir šķībi greizi augstāk zemāk .Visu laiku strādā 100 latnieki ,lasa žagariņus ,dažrei var redzēt ,ka burtiski velk laiku .Secinājums ir viens ,nav saimnieka šim pasākumam , jāorganizē darbu ,lai redzētu rezultātu , priekšnieki kājām nestaigā .Un maz ir tādu , kam tiešām ir saimnieka skatījums uz pilsētu .

pirms 9 gadiem, 2011.07.05 16:06

Liepājā