Trīs krustojumos uzstāda jaunas ceļa zīmes

Liepājā pēc iedzīvotāju priekšlikumiem trīs ielu krustojumos uzstādītas ceļa zīmes, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Liepājas domē mēneša laikā saņemtas 20 elektroniskās vēstules ar ieteikumiem, jautājumiem un ierosinājumiem, kas saistīti ar transportu Liepājā. Vērā ņemami ieteikumi tika saņemti par ceļa zīmes "Dodiet ceļu" uzstādīšanu. Pamatojoties uz šiem ieteikumiem, ceļa zīmes uzstādītas Krūmu un Kviešu ielas, Ventspils un Jāņa Asara ielas, Celtnieku un Krusta ielas krustojumā.
Pēc Liepājas domes Transporta infrastruktūras komisijas priekšlikuma pagājušā gada decembrī ir izveidota e-pasta adrese, uz kuru Liepājas iedzīvotājiem ir iespējams sūtīt savus priekšlikumus, ierosinājumus, sūdzības, kā arī jautājumus, kas saistīti ar transportu Liepājas pilsētā.
Vairāki no ieteikumiem nav īstenojami, bet citi bija tādi, kuru īstenošana jau ieplānota - Cukura un Brīvības ielas krustojuma rekonstrukcija vēl šajā gadā.
Citas elektroniskās vēstules bija arī par jaunu pieturvietu izveidošanu, par luksofora signāla darbības intervālu, par ielu segumu, par krustojumiem, ceļa zīmēm, autobusu kustības sarakstiem. Uz septiņām elektroniskajām vēstulēm sniegtas atbildes, 10 elektroniskās vēstules pieņemtas zināšanai.
Transporta infrastruktūras komisijā izskatīts arī jautājums par Grīzupes un Cukura ielas krustojuma un Ganību un Tukuma ielas krustojuma regulēšanu ar luksoforu.

Pievieno komentāru

Liepājā