Trim Liepājas skolām pasniegs pašvaldības kvalitātes balvas

Ceturtdien, 1. septembra svinīgajos pasākumos trim Liepājas skolām pasniegs "Dzintara liepiņas" jeb kvalitātes balvas pamatizglītībā par pagājušo mācību gadu, aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Kvalitātes balvas šogad nolemts piešķirt trīs nominācijās. Par sasniegumiem Liepājas pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu zinātniski pētnieciskajos lasījumos 1.-4. klasēm balva tiks piešķirta A. Puškina 2. vidusskolai, bet par šādiem sasniegumiem 5.-9. klašu grupā - Centra sākumskolai. Savukārt par sasniegumiem Kurzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajos lasījumos un valsts mēroga konkursos balvu saņems Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

Balvu piešķiršanas nolikums paredz, ka skola, kas trīs gadus pēc kārtas saņem "Dzintara liepiņu", saņem arī naudas balvu, līdz ar to naudas balvu 300 eiro apmērā šogad saņems Liepājas Centra sākumskola. Pērn naudas balva tika piešķirta A. Puškina 2. vidusskolai.

Kvalitātes balva "Dzintara liepiņa" tika iedibināta pirms četriem gadiem, lai veicinātu Liepājas skolu konkurētspēju un izcilus skolēnu mācību sasniegumus Liepājas, Kurzemes reģiona un valsts mērogā.

Savukārt kvalitātes balvas vidusskolām par centralizēto eksāmenu rezultātiem jau piekto gadu tiks pasniegtas Skolotāju dienas svinīgajā pasākumā.

Pievieno komentāru

Liepājā