Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trešdien atklās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas renovēto ēku Toma ielā

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola trešdien, 29. aprīlī plkst.15 svinīgi atklās renovēto izglītības ēku Toma ielā 23/25 – skolas darbnīcas, kurās tiek realizētas Ādas izstrādājumu dizaina, Interjera dizaina, Arhitektūras, Tekstilizstrādājumu dizaina izglītības programmas, kā arī tiek realizēti vidusskolas mācību priekšmeti, informē Projekta vadītāja Sanda Liepa Vjakse.

Izglītības iestādē veikti vienkāršotās renovācijas darbi, realizējot Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektu "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ēkā Toma ielā 23/25".

Vienkāršotās renovācijas darbi notika firmas SIA "UPTK" vadībā.

Uzlabotā infrastruktūra nodrošina siltumnīcefekta gāzu emisijas samazinājumu, tādējādi paaugstinot izglītības ēkas energoefektivitāti, samazinot siltumenerģijas patēriņu un sniedzot ieguldījumu apkārtējās vides stāvokļa uzlabošanai, kā arī ir radīti daudz optimālāki apstākļi  LDMV audzēkņiem un darbiniekiem  mācību procesa sekmīgai nodrošināšanai.

Projekta kopējās izmaksas bija 111756,12 eiro ar PVN. 85% no izmaksām sedza Klimata pārmaiņu finanšu instruments,15% LR Kultūras ministrija. Projektu līdzfinansēja Liepājas pilsētas pašvaldība.

Pievieno komentāru

Liepājā