Trešdien aicina uz spēka dziesmu vakaru kafejnīcā "Kursas Putni"

Šo trešdien, 17. februārī, pulksten 18 Liepājas kafejnīcā “Kursas Putni” notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanas latviešu tautasdziesmās. Ieeja bez maksas.
 
Latviešu tautasdziesma – tā nomierina, tā sniedz prieku, iedvesmu un spēku ikdienas darbiem. Tā ir atgriešanās pie saknēm, pie patiesā, ko katrs dziļi sevī izjūtam. Vārdā nenosaucams tradīciju spēks. Šajos dziesmu vakaros ikviens tiek aicināts ļauties dziesmai un savām domām un sajūtām, kas to pavada. Baudīt varēs gan meditatīvās, gan dinamiskās tautasdziesmas ikvienai dzīves situācijai.

Kā ierasts, spēka dziesmu vakarā skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Repertuārā gan zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas. Iedvesmas avoti – Zanes Boitmanes-Priedēnas 2012. gadā realizētā grāmata „Spēka dziesmas” un 2014. gada nogales izdevums "Spēka dziesmas. Uguns", kā arī neapšaubāmi Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz tautasdziesmu.

Līdzi ieteicams ņemt mieru, labu noskaņojumu un gaišas domas. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas Putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Uz tikšanos dziesmā!

Pievieno komentāru

Liepājā