Tramvaja sliedes montēs arī naktīs

No pirmdienas 9. septembra tramvaja līnijas renovācijas laikā būvnieki sāks jaunā tramvaja sliežu ceļa montāžas darbus Kr. Valdemāra ielas posmā no Rožu ielas līdz Robežu ielai, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

SIA „Skonto Būve” projektu vadītāja asistents Valdis Kovaļskis skaidro, ka šos darbus nevar veikt pie braucoša tramvaja, jo nepieciešams izmantot smago tehniku, tas nozīmē, ka jāatslēdz spriegums kontakttīklā.  Lai nepārtraukt tramvaja kustību, kā arī nebloķētu pārējo satiksmes dalībnieku kustību, būvnieki plānotos darbus veiks nakts stundās.

„Mēs aicinām tuvāko māju iedzīvotājus būt iecietīgiem, jo mums savs darbs jāpaveic,” lūgumu izsaka V.Kovaļskis. „Plānojam šos darbus paveikt līdz 15. oktobrim, bet tas nenozīmē, ka strādāsim katru nakti. Vidēji tas būs divas līdz trīs naktis nedēļā.”

Pirmdienas vakarā atvērs satiksmei Kr.Valdemāra ielas krustojumus ar Rožu ielu un Jūrmalas ielu, savukārt slēgs krustojumu ar Peldu ielu.

Uzņēmums „Liepājas tramvajs” ar pirmdienu uzsāks esošo tramvaja sliežu ceļa remontdarbus uz Tramvaja tilta. Ar 9.septembri transporta kustība pāri tiltam no Jaunliepājas centra virzienā būs atļauta pa vienu braukšanas joslu.

Pievieno komentāru

Liepājā