Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošās māmiņas aicinātas pievienoties bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Lai turpinātu nodrošināt vingrošanas nodarbības arī topošajām māmiņām un rūpētos par viņu labsajūtu gaidību laikā, grūtnieces aicinātas pievienoties vingrošanas nodarbībām, kas norisināsies no 20. maija Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nodarbības vadīs fizioterapeites Solveiga Rozentāle un Ieva Vasiļjeva.

Nedēļā tiks organizētas divas nodarbības. Uz nodarbību trešdienās pl. 11.00 LOC Saules zālē aicinātas pievienoties topošās māmiņas, kuras jau atrodas dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 3. trimestris), šo nodarbību vadīs Solveiga Rozentāle, informē pašvaldība.

Savukārt uz otru nodarbību, kas notiks trešdienās pl. 18.00 LOC Saules zālē aicinātas grūtnieces, kas vēl nav devušās dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 2. trimestris). Šo nodarbību vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva.

Jāatzīmē, ka līdz jūnija vidum abas nodarbības vadīs fizioterapeite Solveiga Rozentāle. Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots un uz nodarbībām ierasties drīkst tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pie fizioterapeites Solveigas pa tālruni 29 742 832, vēlams sms veidā darba dienās. Līdzi jāņem savs vingrošanas paklājiņš.

Nodarbību mērķis ir palīdzēt topošajām māmiņām sagatavoties dzemdībām, uzlabot viņu vispārējo fizisko un emocionālo labsajūtu grūtniecības laikā.

Nodarbību laikā tiks apgūtas elpošanas un atslābināšanās tehnikas (relaksācijas pozas), ko grūtnieces var pielietot dzemdībās, stiprināta muskulatūra, uzsvaru liekot uz iegurņa un muguras muskulatūru, izkustinātas locītavas u.tml.

Nodarbībām var pievienoties grūtnieces no 13. grūtniecības nedēļas un, atnākot uz pirmo nodarbību, grūtniecei jāuzrāda uzraugošā ārsta vai vecmātes atļauja piedalīties vingrošanas nodarbībās.

Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots, un jāievēro visi epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:

    neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
    ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
    ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
    jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
    nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
    izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
    nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Pievieno komentāru

Liepājā