Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Top filma "Liepāja – Eiropas izcilākais galamērķis 2013"

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja un Latvijas Tūrisma  attīstības Valsts aģentūras uzdevumā Vides filmu studija šonedēļ veic  Liepājas reklāmas filmas “Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis 2013” filmēšanu. Filmēšana norit un līdz piektdienas pusdienlaikam turpināsies visdažādākajās Liepājas vietās. Filmēšanas grupas dalībnieki arī pauž lielu prieku, ka sastapušies ar neviltotu Liepājnieku ieinteresētību un pretimnākšanu.

Četru minūšu garā reklāmas filma vēstīs par Liepāju kā pieejamu tūrisma galamērķi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un ērtu dzīves telpu pilsētas iedzīvotājiem, un pēc pabeigšanas tiks  izvietota dažādās  tūrisma  interneta vietnēs un sociālajos tīklos. Filmu pilsētas reklāmas nolūkos paredzēts demonstrēt arī dažādos tematiskos pasākumos – semināros, konferencēs, tostarp Eiropas Komisijas organizētā projekta „Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis 2013” noslēguma pasākumā Briselē, kura laikā Liepāja līdz ar citu Eiropas valstu uzvarētājiem saņems atzinību par veiksmīgu dalību konkursā.

Īss  reklāmas filmas sižeta izklāsts: ārzemju tūriste Liepājā sastopas ar neredzīgu gidu, kas tai palīdz iepazīt pilsētu neparastā veidā, aizsākot aizraujošu notikumu ķēdi. Valsis ratiņkrēslā, basketbols ar zvaniņu, slavena rokmūziķa rokasspiediens, kas vainagojas ar īpašu vakara satikšanos.
 
Jau ziņots, ka starptautiskajā konkursā EDEN (European Destination of Excelence – Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis) par Eiropas izcilāko tūrisma galamērķi Latvijā 2013. gadā kļuva Liepāja. Šogad EDEN projekta konkursa tēma bija „pieejams tūrisms" jeb tūrisms cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.  Liepājā veiksmīgi ieviesti universālā dizaina jeb „pieejams visiem” principi t.s. pamata infrastruktūrā (ielas, ietves, veloceliņi, luksofori, apgaismes un ceļa stabi, norādes zīmes u.tml.), pilsētvidē izvietotas vairākas taktilās kartes, un Liepājā ir pirmā pludmale Latvijā, kas pielāgota cilvēkiem ar redzes un kustību traucējumiem. Neredzīgajiem un vājredzīgajiem radīts maršruts „Sadzirdi, sasmaržo, satausti Liepāju!” un grupu pavadīšanai maršrutā apmācīts gan neredzīgs gids, gan redzīgi gidi.

EDEN ir starptautiska mēroga konkurss, kas norisinās gandrīz visās Eiropas Savienības dalībvalstīs un kandidātvalstīs.
 
Ieva Hmieļevska, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā