Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TN "Kurzeme" telpās veselības mēneša laikā būs Infocentrs

No 2. maija Liepājā norisināsies Veselības mēnesis, aicinot ikvienu pārbaudīt savu veselību un iegūt aktuālo informāciju veselības uzturēšanai, šogad vēršot uzmanību uz sirds un asinsvadu slimībām.

Veselības mēnesis ir ikgadējs Liepājas domes Vides un veselības daļas organizēts pasākumu kopums, kuru atbalsta arī tirdzniecības nams "Kurzeme", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Daira Kārkliņa.
 
Līdz 19. maijam Veselības mēneša laikā TN Kurzeme 3.stāvā tiks organizēts Veselības Infocentrs, kurā interesenti varēs piedalīties dažādās ar veselību saistītas aktivitātēs, kā arī uzzināt aktuālo informāciju no dažādām biedrībām un organizācijām.

TN Kurzeme Veselības Infocentra pasākumos interesentiem būs iespēja apgūt pirmo palīdzību, izmērīt asinsspiedienu un plaušu tilpumu, konsultēties par veselīgu dzīvesveidu, kanisterapiju, apskatīt Mini zoo, kā arī kopīgi izkustēties zumbas ritmos ar deju studiju Horeo un piedalīties dažādās citās aktivitātēs.

Pievieno komentāru

Liepājā