Titula "Labākais kantrī mūzikas albums" ieguvēji uzstāsies Liepājā

Vakar, 26. februārī, Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas 2012 pasniegšanas ceremonijā, nominācijā "Labākais kantrī mūzikas albums" triumfēja Latvijā iemīļota un pazīstama grupa "Sestā Jūdze".

Sestdien, 16. martā, ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim būs iespēja dziedāt līdzi labākā kantrī mūzikas albuma "Iebrien manā saulrietā" melodijām, jo Liepājas Olimpiskā centra arēnā pulksten 14:00 notiks kantrī un šlāgermūzikas koncerts "Zelta dziesmas".

Grupas mūziķiem aizvadītais gads aizritējis uz pozitīvas nots. Ir iegūts ne tikai "Labākais kantrī mūzikas albums" tituls, bet arī 14. Starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā tika plūkti uzvaras lauri.

"Sestā Jūdze" koncertē kopš 2001. gada. Tā kā dibināšanas brīdī grupas atrašanās vieta bija Bilska, kas atrodas 6 jūdzes no vietas, kur radies kantrī Latvijā, šim attālumam par godu arī radās grupas nosaukums "Sestā Jūdze".

Koncerta biļešu cena - sākot no LVL 4. Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies. Biļetes iespējams iegādāties Liepājas Olimpiskajā centrā, tirdzniecības centrā RIMI Ostmala, Liepājas Latviešu biedrības namā, Liepājas Teātrī, internetā -  www.bilesuparadize.lv un Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā.

Linda Brūdere,
Reklāmas un komunikācijas aģentūras Addiction pārstāve

Pievieno komentāru

Liepājā