Tirgotājus aicina pieteikties Vasaras Saulgriežu tirdziņam Rožu laukumā

Tuvojoties laikam, kad nakts ir visīsākā, bet diena visgarākā, Liepājas Latviešu biedrības nams organizē liepājnieku iecienīto Vasaras Saulgriežu tirdziņu, kas notiks no 19. līdz 21. jūnijam, Liepājas Rožu laukumā. Tirdziņam tiek aicināti pieteikties dažādi tirgotāji ar interesantu un daudzfunkcionālu preču klāstu, īpaši tiek aicināti Jāņu zāļu tirgotāji, siera ražotāji un alus brūvētāji.

Vasaras Saulgriežu tirdziņš ir kļuvis par tradīciju un šogad tas norisināsies jau 3. gadu. Kā ierasts, tirdziņā būs iespēja aplūkot un iegādāties dažnedažādas preces, sākot no praktiskām lietām – amatnieku un rokdarbnieku darinājumiem, līdz pat gardēžu valdzinājumam – lauku labumiem un tradicionālajam Jāņu dzērienam, tāpēc katrs apmeklētājs varēs atrast sev piemērotāko un noderīgāko. No tirgotājiem sagaidāma radoša pieeja, vēl nebijusi produkcija un pozitīvs noskaņojums.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 12. jūnijam, sazinoties ar Liepājas Latviešu biedrības nama kontaktpersonu Madaru Pūķi (t. 63421670, mob. t. 26371671, e‑pasts madara.puke@inbox.lv).

Vasaras Saulgriežu tirdziņš ne tikai priecē tā apmeklētājus ar piedāvātajām precēm, bet arī palīdz cilvēkiem sagatavoties svētkiem gan praktiski, gan arī garīgi. Tirdziņa laikā ir jūtama svētku gaisotne un harmonija, kas noskaņo ikvienu apmeklētāju Līgo svētkiem.

Informāciju sagatavoja:
SIA “Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras darba menedžere
Laura Giptere

Pievieno komentāru

Liepājā