Tirgotājus aicina pieteikties Miķeļdienas gadatirgum

Sestdien, 28.septembrī, SIA "Liepājas Pētertirgus" organizē par tradīciju kļuvušo un rudens ražas svētkiem veltīto Miķeļdienas gadatirgu.
   
No septiņiem rītā līdz pieciem pēcpusdienā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izbaudīt andelēšanās priekus Pētertirgus teritorijā un ap to. Kā ierasts, Kuršu laukumā būs izvietoti stādu, kociņu un sēklu tirgotāji, kā arī amatnieki, rokdarbnieki un pārtikas preču tirgotāji, savukārt Rakstvežu ielā norisināsies apģērbu un apavu tirdzniecība.

Pētertirgus teritorijā, kā ierasts, būs nopērkams plašs pārtikas preču klāsts – gardi kūpinājumi, zivis, siera produkti, maizes un konditorejas izstrādājumi.

Gadatirgū īstas dzīres, Miķeļdienas tradīciju garā, sarīkos folkloras kopa "Atštaukas", kuras jestrās izdarībās iesaistīs katru apmeklētāju.

Veiklākie un stiprākie varēs mēroties spēkiem kāpjot umurkumā, savukārt bērniem bez maksas darbosies piepūšamā atrakcija. Par aktīvu līdzdarbošanos ikkatrs varēs nopelnīt balvas un dāvanas no Pētertirgus!

Pārtikas preču ražotāji, dārzkopji, biškopji, amatnieki un tirgotāji laipni aicināti pieteikties zvanot 634 25 883 vai rakstot: menedzere@petertirgus.lv

Vairāk informācijas www.petertirgus.lv.

SIA "Liepājas Pētertirgus"
Mārketinga menedžere
Elizabete Farbotko

Pievieno komentāru

Liepājā