Tirgotāji aicināti pieteikties Stinšu svētku tirdziņam

Lai pasākuma “Stinšu svētki Liepājā 2016” apmeklētāji varētu iegādāties daudzveidīga sortimenta pārtikas un nepārtikas produktus, uzņēmēji aicināti pietiekties svētku tirdziņam. Īpaši aicināti zivju produkcijas tirgotāji, kas apmeklētājiem būtu gatavi pārdot gan svaigas, gan jau pagatavotas stintes, informē Liepājas domes Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja Zane Ģirne.

Tāpat ir aicināti pieteikties gaļas, piena produktu, kulinārijas un dažādu dabas velšu tirgotāji. Lai tirdziņš saglabātu tematisku un svētkiem atbilstošu tēlu, tirdziņā nevarēs tirgot higiēnas preces, elektrotehniku, plastmasas rotaļlietas, tekstila izstrādājumus un tamlīdzīgas preces. Pirms tirgošanās atļaujas saņemšanas, tirgotājiem būs jāiepazīstas ar nolikumu un jāaizpilda pieteikuma anketa. Pieteikties svētku tirdziņam interesenti var līdz 3.februāra plkst. 17:00, rakstot uz e-pastu zane.girne@dome.liepaja.lv, vai zvanot pa tālruni 63404747.

Šogad jau otro gadu pēc kārtas liepājniekus un pilsētas viesus sagaida viens no ziemas interesantākajiem pasākumiem ģimenēm un bērniem – “Stinšu svētki Liepājā 2016”, kas norisināsies 13.februārī no plkst. 11.00 – 17.00 Vecajā ostmalā. Savukārt laikā posmā no plkst. 10.00 – 13.00 notiks stinšu zemledus makšķerēšanas sacensības.

Šogad svētku laikā ikvienu apmeklētāju priecēs muzikāli priekšnesumi, būs pieejamas dažādas izklaides, kā arī būs iespēja iesaistīties  dažādās aktivitātēs, savukārt atsevišķā apsildāmā teltī bērnus gaidīs pasaku tēli, lai dotos kopīgās rotaļās, gatavotu pirātu un nāras tērpus, kā arī vērotu dažādus burvju trikus. Īpašs pārsteigums sarūpēts visiem mazajiem pasākuma dalībniekiem, jo zinātkāres centrs “Zili brīnumi” bērniem rādīs dažādus zilus brīnumus.

Pasākuma apmeklētāji varēs apmeklēt arī “Lauku sēta pilsētā”, kas ikvienu priecēs ar lauku sētās gatavotiem ēdieniem – gaļas produkciju, zivju izstrādājumus, kulināriju utt. Saimnieki līdzi būs atveduši arī kazas, trušus, ponijus.

Uz pasākumu būs ieradušies arī Latvijas dzīvnieku audzētāju biedrība “AKO”, kas pasākuma ietvaros apmeklētājiem sniegs paraugdemonstrējumus, kopā ar bērniem piedalīsies stafetēs un iesaistīs bērnus jautrās rotaļās. Visas dienas garumā par simbolisku samaksu bērnus vizinās apmācīti zirgi.

Paralēli svētkiem pie makšķernieku namiņa norisināsies stinšu zemledus makšķerēšanas sacensības, kuras organizē uzņēmums “Sofijas laivas”, savukārt galvenais tiesnesis un padomu devējs būs Māris Olte. Pieteikties sacensībām var aizpildot pieteikšanās anketu mājas lapā www.sofijaslaivas.lv. Papildu informācija – Turaids Šēfers, m.t. 29339677

Pievieno komentāru

Liepājā