Tirdzniecības vietās pieejamas jaunās Liepājas sabiedriskā transporta biļetes

No otrdienas, 1. oktobra, uzsākoties paralēlās cenas atspoguļošanas posmam, apgrozībā laistas arī jaunās sabiedriskā transporta biļetes, kur cena norādīta gan latos, gan eiro, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Pasažieri braucienam sabiedriskajā transportā varēs izmantot gan jaunās biļetes, gan arī iepriekš iegādātās, kur cena nav norādīta abās valūtās.

Sabiedriskā transporta aģentūrā Jūrmalas ielā 23, un citās tirdzniecības vietās, kur braukšanas biļešu cenas otrajā valūtā (eiro) norādītas papildus informatīvajā materiālā, nopērkamas arī braukšanas biļetes, kuru cena norādīta tikai latos. Tās pasažieri varēs iegādāties un izmantot tieši tāpat kā biļetes, kur cena norādīta abās valūtās. Lai ekonomētu līdzekļus, biļetes tirdzniecībā atradīsies tik ilgi, kamēr to krājumi izsīks, bet ne ilgāk kā līdz 2013. gada 31. decembrim. Šāda kārtība attiecībā uz biļetēm ir pieļaujama un to  nosaka  arī grozījumi Ministru kabineta 1999. gada 18. maija noteikumos Nr.178 "Kārtība, kādā norādāmas preču un pakalpojumu cenas".

Ar biļešu cenām eiro var iepazīties pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” mājas lapā www.liepajastransports.lv sadaļā biļetes/ biļešu cenas EUR.

Pievieno komentāru

Liepājā