Tirdzniecība “Biļešu paradīzes” kasē Liepājā ir atjaunota

No piektdienas liepājnieki atkal var iegādāties biļetes “Biļešu paradīzes” kasē, kas atrodas Latvijas 1. Rokkafejnīcas telpās.

Biļetes jau pērk
Cilvēki nāk un pērk rezervētās biļetes gan uz Dziesmu svētku koncertiem, gan citiem pasākumiem, apstiprina rokkafejnīcas lietvede Vineta Šķēle.

“Biļešu paradīzes” darbinieki ceturtdienas pēcpusdienā paši atveduši no Rīgas salaboto aprātu un uzstādījuši iepriekšējā vietā. V. Šķēle norāda, ka līgums neparedz kādus īpašus nosacījumus par to, kur būtu jānovieto kases aparāts. Galvenā prasība ir tā, lai pircējiem būtu redzams ekrāns.

“Nav jau tā, ka kases aparāts būtu tieši tajā vietā, kur strādā bārmenis – tas ir vairāk stūrī, bet citur to novietot vienkārši nav iespējams,” atzīst kafejnīcas darbiniece.


Kaut kas slapjš un lipīgs
V. Šķēle uzskata, ka no nejaušiem negadījumiem nav pasargāts neviens un kases aparāta bojājums bijusi tieši šāda nejaušība. “Klienti jau ir dažādi, šī varbūt ir otrā reize, kad kaut kas atgadās ar aparātu. Ejot pa ielu taču arī var paklupt, neviens no tā nav pasargāts,” spriež V. Šķēle.

Kafejnīcas vadībai gan nav izdevies iegūt no “Biļešu paradīzes” pārstāvjiem apstiprinājumu, ka uz aparāta būtu uzliets tieši alus.

“Biļešu paradīzes” vadītājs Ēriks Naļivaiko atzīst, ka darbinieki, kuri remontējuši aparātu, izteikuši pieņēmumu, ka tas varētu būt alus. “Ekspertīzi jau neveicām, katrā ziņā aparātam bija uzliets kaut kas slapjš un lipīgs. Kāda tam vairs nozīme, varbūt tā bija limonāde,” klāsta Ē. Naļivaiko. Galvenais esot tas, ka Liepājā kase atkal strādā.

Pievieno komentāru

Liepājā