Tiks atklāti jauni eksperimentālie reisi "Liepājas autobusu parka" apkalpotajos maršrutos

No 1.septembra līdz 31.decembrim uz eksperimenta laiku tiks atklāti papildu reisi maršrutā Nr.6905 Liepāja–Kalēti–Priekule un Nr.6907 Liepāja–Otaņķi–Nīcas centrs.

Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot reisu pieprasījumu, tiks pieņemts lēmums par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā, informē Valsts SIA Autotransporta direkcija Komunikācijas speciāliste Zane Plone.

Tāpat, ņemot vērā pasažieru pieprasījumu, Sabiedriskā transporta padome lēma kopējā maršrutu tīklā iekļaut eksperimentālā maršruta Nr.5202 Ventspils–Ance un Nr.6083 Ventspils–Blāzma–Ugāle reisus. Savukārt maršrutā Nr.5207 Saldus–Mežvidi–Saldus un Nr.5247 Saldus–Ezere pasažieru pārvadājumi vairs netiks nodrošināti.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS Liepājas autobusu parks, zvanot pa tālruni 63426334.

Atsaucoties Ventspils novada iedzīvotāju ierosinājumam, uz eksperimenta laiku tika veikti grozījumi divos reģionālās nozīmes maršrutos Nr.5202 Ventspils–Ance un Nr.6083 Ventspils–Ugāle. Četru mēnešu ilgā periodā izvērtējot reisu pieprasījumu, tika lemts tos saglabāt arī turpmāk.

Ņemot vērā zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.5207 Saldus–Mežvidi–Saldus un Nr.5247 Saldus–Ezere, no 1.septembra pasažieru pārvadājumi tajos vairs netiks nodrošināti.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Pievieno komentāru

Liepājā