Tiešraide: Latvijas līderu stāsti Kurzemes uzņēmēju dienā Liepājā

Rekurzeme.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume ceturtdien, 21. janvārī no pulksten 12 līdz 16 piedāvā tiešraidē noskatīties iedvesmojošu semināru “Latvijas līderu stāsti”, kas notiek Kurzemes uzņēmēju dienas laikā Liepājā.

Semināra “Latvijas līderu stāsti” tiešraidē būs iespējams noskatīties Latvijā vadošo uzņēmumu pārstāvju uzstāšanos un iedvesmoties no līderu pieredzes un inovācijām darbā Latvijas un pasaules tirgū.

Tiešraides programmā:

12.00 - Kurzemes uzņēmēju dienas atklāšana - Latvijas Republikas ekonomikas ministres Danas Reiznieces - Ozolas,  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidenta Aigara Rostovska un Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētāja Salvja Rogas uzrunas
12.10 - Linda Matisone, "Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja
13.05 - Jānis Vanags, “AirBaltic” korporatīvās komunikācijas viceprezidents
14.15 - Agris Ķipurs, "Air Dog" vadītājs
15.10 - Kristaps Dambis, "Drive eO" vadītājs

Kurzemes uzņēmēju diena tiek rīkota ar mērķi stiprināt Kurzemes uzņēmēju savstarpējo sadarbību, veicināt pieredzes apmaiņu un pārrunāt aizvadītā gada spilgtākos notikumus un panākumus.

Pasākumu rīko Kurzemes Biznesa inkubators, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un attīstības finanšu institūcija "Altum", tajā piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LTRK padomes locekļi, Liepājas, Kuldīgas un Saldus domes pārstāvji, kā arī Latvijā  un Kurzemē vadošo uzņēmumu pārstāvji.

Pievieno komentāru

Liepājā