Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesa nolemj izbeigt Osipova partijas darbību

Liepājas tiesa šodien apmierinājusi Uzņēmumu reģistra (UR) prasību par Osipova partijas darbības izbeigšanu, informē Liepājas tiesas tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Tiesa iecēlusi četrus likvidatorus - līdzšinējos partijas valdes locekļus Jevgeņiju Osipovu, Sergeju Deņisovu, Vladimiru Morozovu un Jevgeņiju Trapezņikovu.

UR vērsās tiesā ar prasību izbeigt Osipova partijas darbību, jo tā nav novērsusi konstatētos pārkāpumus un vairāku gadu garumā nav veikusi darbības, kas izriet no Politisko partiju likuma, piemēram, 2011., 2012., kā arī 2013.gadā tā UR nebija sniegusi ziņas par partijas biedru skaitu un pilsonību līdz kārtējā kalendārā gada 1.martam. UR nav saņemts arī Osipova partijas biedru reģistrs, kas bija jāiesniedz līdz 2014.gada 1.martam, kā arī nav saņemti dokumenti par Osipova partijas valdes ievēlēšanu, jo, pēc UR rīcībā esošās informācijas, 2011.gada 13.februārī ir beidzies Osipova partijas valdes pilnvaru termiņš.

"Papildus norādām, ka UR vairākkārt brīdinājis Osipova partiju, aicinot novērst minētās nepilnības. Neskatoties uz brīdinājumiem par nepieciešamo dokumentu iesniegšanu, Osipova partija līdz 2014.gada 29.septembrim nav novērsusi konstatētos pārkāpumus, līdz ar to UR iesniedza prasības pieteikumu Liepājas tiesā par Osipova partijas darbības izbeigšanu," informēja UR referente komunikāciju projektu jautājumos Evija Ivdra.

Osipova partija reģistrēta 2009.gada 13.februārī Liepājā. Tās bijušais līderis Jevgeņijs Osipovs 2012.gada vasarā partiju pameta un iestājās Vladimira Lindermana vadītajā partijā "Par dzimto valodu", kur ir viens no līderiem. Osipovs savulaik nonācis masu mediju uzmanības lokā ar PSRS karoga izkāršanu pie savas privātmājas Liepājā, bet 29.janvārī Liepājas tiesa turpinās skatīt krimināllietu, kurā Osipovam celta apsūdzība par valsts karoga zaimošanu. Osipovs 2013.gadā valsts svētku laikā sociālajā vietnē "Facebook" ierakstīja, ka viņa meita no skolas atnesusi sarkanbaltsarkanu "figņu".

2009.gadā notikušajās Liepājas domes vēlēšanās Osipova partija Liepājas domē ieguva vienu deputāta vietu. Domē no šī saraksta tika ievēlēta Elita Kosaka, kura gan nebija Osipova partijas biedre. 2013.gadā Osipova partija Liepājas domes vēlēšanās nepiedalījās.

Pievieno komentāru

Liepājā