Teodora Breikša ielas svētkos būs bagāžnieku tirgus, muzikāli priekšnesumi un vēsturnieka Silakaktiņa ekskursija

Šogad Teodora Breikša ielas svētki turpina iesākto tradīciju un iedzīvina Jaunliepāju ar pagājušā gadsimta sākuma noskaņu. Visas dienas garumā no pulksten 10 līdz 17 priecēs muzikāli priekšnesumi, ģimenes ar bērniem varēs piedalīties radošajās darbnīcās, notiks ekskursijai pa Jaunliepāju, darbosies žurnālu un avīžu maiņas punkts un būs bagāžnieku tirgus, informē Radošās telpas "Ideju bode" īpašniece Krista Kalnarāja.

No pulksten 10 un visas dienas garumā svētku atbilstošo noskaņu uzturēs pagājušā gadsimta 30. gadu latviešu mūzikas pazinējs un dažu Rīgas skaņu plašu fabrikas “Bellacord – Electro” plašu īpašnieks Indulis Jirgensons. Pulksten 11 uz skatuves kāps Rucavas kapela "Paurupīte". Pulksten 12 uzstāsies Liepājas Sarkanā krusta nodaļas senioru ansamblis "Dzirkstele". Pulksten 13 klausītājus priecēs “Gulbju dīķa jazz band”. No pulksten 14 - Jaunliepājas ansamblis "Labākie gadi".

Pulksten 14 pie radošās telpas "Ideju bode" notiks pulcēšanās ekskursijai kopā ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu. Šoreiz sarūpēta ekskursija uz Jaunliepājas ugunsdzēsēju depo un turpat pretī esošo Liepājas Mārtiņa Lutera luterāņu baznīcu.

Svētku noslēgumā visas bagāžnieku tirgū nepārdotās preces būs iespēja ziedot veikalam "Otra elpa".

Darbosies arī velo darbnīca, kurā varēs tikt pie kādas trūkstošas rezerves daļas vai saņemt konsultāciju.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā darbosies žurnālu un grāmatu maiņas punkts, tāpēc ikviens, kam mājās sakrājušies izlasīti žurnāli vai grāmatas, aicināts atvest tās uz svētku maiņas punktu, kas darbosies pie radošās telpas "Ideju bode".

Lai radītu atbilstošu svētku atmosfēru, ikviens svētku apmeklētājs, dalībnieks un tirgotājs tiek aicināts tērpties un iejusties atbilstoši pagājušā gadsimta 20./30. gadiem. Pasākums notiks pie Annas tirgus Jaunliepājā.

Pievieno komentāru

Liepājā