Tehnikums pirmo reizi piedalīsies pasākumā "Satiec savu meistaru!"

No 1. līdz 3. aprīlim visā Latvijā jau astoto reizi notiks pasākums “Satiec savu meistaru!”. Vairāk nekā 150 vietās mācekļus pie sevis aicinās tautas lietišķās mākslas meistari, stāstnieki, teicēji un muzikanti.Šogad pirmo reizi pasākumā "Satiec savu meistaru!" piedalīsies arī PIKC "Liepājas Valsts tehnikums".

1. aprīlī no pulksten 13 līdz 16 ikviens intersents ir aicināts uz meistardarbnīcu "Kurzemes garša" PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ventspils ielā 51, Liepājā. Skolotājas, Latvijas Amatniecības kameras pavāra amata meistares, pavārgrāmatas "Kurzemes kulinārais mantojums" autores Velta Cīpa un Agrita Šulce kopā ar tehnikuma audzēkņiem rādīs un ļaus pašiem iemēģināt dažādas kulinārās prasmes. Vārīta ola bez čaumalas, vitamīnu dzēriens, zilo sīpolu marmelāde un , protams, kniblki - kā to pagatavot varēs uzzināt tikai un vienīgi PIKC "Liepājas Valsts tehnikumā", informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.
 
Maksimālais dalībnieku skaits pasākumā ir 30 un pirmajiem, kuri pieteiksies, būs iespēja pašiem ne vien to nogaršot, bet arī piedalīties pagatavošanas procesā kopā ar meistarēm.

Pieteikšanās dalībai pasākumā:  ligita.reimane@lvt.lv vai pa tālruni 29735843.

Projekta "Satiec savu meistaru!" būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu, kā arī meistariem, viņu zināšanām un prasmēm. "Satiec savu meistaru!" rīkotāji pasākumā vēlas veicināt sadarbību vietējo kopienu, nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju, kā arī privāto organizāciju starpā nemateriālā kultūras mantojuma izpausmju un to lietpratēju, kā arī Dziesmu un deju svētku tradīcijas apzināšanā un popularizēšanā.

Pievieno komentāru

Liepājā