Tehnikums atgriežas mājās

2014. gada sākumā uzsāktā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” rekonstrukcija noslēgusies un izglītības iestāde atgriežas telpās, kas izvietotas Ventspils ielā 51 un Vānes ielā 4.
 
Jaunajās telpās aizvadīta jau pirmā administrācijas sēde un šīs nedēļas laikā administrācijas darbinieki būs pārcēlušies uz jaunajām telpām. Nākamās nedēļas sākumā atpakaļ pārcelies arī skolotāji. Pēdējie pārcelšanās darbi notiks marta vidū pēc angļu valodas eksāmena 3. kursu audzēkņiem, kuri būs pēdējie, kam mācību process norisināsies K. Ukstiņa ielā, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Mācību procesu renovētajās telpās Ventspils un Vānes ielā plānots uzsākt 18. martā, bet jau 23. martā notiks svinīgais PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” atklāšanas pasākums. 
 
Projekta “Profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” infrastruktūras attīstības projekts” laikā īstenoti šādi darbi: mācību un praktisko apmācību korpusu rekonstrukcija Vānes ielā 4; skolas ēkas rekonstrukcija, mācību un ražošanas korpusa rekonstrukcija Ventspils ielā 51 un dienesta viesnīcas rekonstrukcija Ventspils ielā 51a.

Pēc izglītības iestādē veiktās rekonstrukcijas, skola ir ieguvusi jaunas praktisko un teorētisko apmācību telpas, jaunu un modernu tehniku un aprīkojumu, kas ļaus audzēkņiem iegūt zināšanas, strādājot ar jaunākajām tehnoloģijām un mūsdienīgā darba vidē.
 
Kopējās projekta izmaksas 18807940, 76 eiro, tostarp Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums 16174829,26 eiro apmērā.   

Pievieno komentāru

Liepājā