Tehnikumam tapis prezentācijas video klips

Liepājas Valsts tehnikumam (LVT) tapis video klips, kas ieskaņots divās valodās – latviešu un angļu, ar mērķi popularizēt LVT jauno audzēkņu vidū, kā arī būt par skolas prezentāciju sadarbības un sadraudzības partneriem, ziņos LVT ārējo sakaru organizatore Daina Vanaga.

Tas ir stāsts par pieciem jauniešiem, kuri ieradušies, lai iepazītos ar tehnikumā piedāvātajām daudzveidīgajām iespējām un saprastu, kas ir tas, par ko viņi vēlētos kļūt.

Režisors, operators, montāža:  Roberts Vītols. Režisora asistents, operators: Edgars Pohevičs.
Galvenajās lomās: Annija Baušeniece, Ilze Hermane, Simona Jerenska, Andris Grindulis, Ingus Beldavs, Rihards Baks, Ritvars Viesturs Daizis. Balss - Eltons Kūns.

Filmēšanas process ieilga uz vairākām dienām, bet, kā atzīst jaunieši, piedalīšanās video tapšanā ir bijis pozitīvs un interesants piedzīvojums, kas ļāvis iepazīt skolu mazliet no citu skatu punkta, satikt jaunus draugus un iemācīties daudz vairāk smaidīt. Viņiem bija iespēja ielūkoties tajā pusē, par kuru parasti nerunā un salīdzināt, cik viegli vai tieši pretēji – grūti ir izveidot šķietami īsu, bet informācijas bagātu video klipu.
 
"Man vislielākais ieguvums ir pozitīvās dienas visiem kopā. Katru reizi, kad satikāmies, bija jautri," apgalvo Ilze. "Rezultāts, manuprāt, ir tiešām bija labs. Interesanti skatīties un zināt, ka vienu mazu momentu no jau gatavā video mēs uzņēmām vismaz divdesmit reizes ilgākā laika periodā.”
"Man patika jautrā atmosfēra un tas, ka visi savā starpā bijām draudzīgi. Bija ļoti interesanti piedalīties visā šajā procesā. Arī visa tā pārfilmēšana, kas tad likās mazliet kaitinoša," stāsta Annija.
"Man filmēšana patika ar katru dienu arvien labāk un labāk, un jautrāk. Interesantākās bija pēdējās dienas, kad mēs visi bijām tā daudz maz sadraudzējušies. Rezultāts gan ir druscītiņ savādāks nekā biju iedomājies, bet noteikti ne sliktāks. Varbūt pat labāks,” iespaidos dalās Ritvars.

LVT prezentācijas video var noskatīties šeit.

Pievieno komentāru

Liepājā