Tehnikumā viesojās Latvijas Celtnieku arodbiedrības Jauniešu padome

23. oktobrī Liepājas Valsts tehnikumā (LVT) ar 3. kursa Apdares darbu tehniķiem tikās Latvijas Celtnieku arodbiedrības Jauniešu padomes "Pilons" pārstāvji, lai noskaidrotu jauniešu viedokli un pieredzi par būvniecības nozares prestižu, ziņo LVT ārējo sakaru organizatore Daina Vanaga.

Vēloties mainīt jauniešu un sabiedrības uzskatus par būvniecības nozari, neformālā jauniešu grupa "Pilons" ir uzsākusi projektu "Jauno Būvnieku tīkls" ar mērķi celt būvniecības prestižu. Kopskaitā projekta laikā tiks apmeklēti sešu dažādu būvniecības profesiju studentu (restauratora asistents, inženierkomunikāciju tehniķis, namdaris, apdares darbu tehniķis, ceļu būvtehniķis, arhitektūras tehniķis) kursi, sešās dažādās profesionālās izglītības iestādēs, kas atrodas dažādos Latvijas reģionos – Zaļeniekos, Mālpilī, Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī un Rīgā.

Pēc izrādītās intereses un aktivitātes trīs jaunieši, no katras izglītības iestādes, tiks aicināti uz reģionālo nometni, kurā galvenais uzdevums būs kopīgi izveidot informatīvos materiālus, reklāmu būvniecības nozares pievilcības veicināšanai. No LVT uz nometni dosies Arvis Kvāšis, Edgars Reinholds un Rolands Liņķis.

Sīkāka informācijas par organizāciju un tās realizētajām aktivitātēm: http://www.lca.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=84&lang=lv.

Pievieno komentāru

Liepājā