Tehnikumā norisināsies Karjeras nedēļa

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” arī šogad aktīvi piedalīsies Karjeras nedēļā, kas visā Latvijā norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim.
Šā gada Karjeras nedēļas vadmotīvs ir “Atver profesijas durvis!”, tādējādi galveno uzmanību veltot nākotnes profesiju iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā.

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” Karjeras nedēļas laikā katru dienu no pulksten 14 līdz 16 norisināsies dažādi tematiskie pasākumi, informē "Liepājas Valsts tehnikuma" Ārējo sakaru organizatore .Ieva Skābarde

Pirmdien, 12. oktobrī, karjeras nedēļu atklās frizūru darbnīca un tērpu izstāde.

13. oktobrī jau būs vairāki pasākumi – orientēšanās spēle “Laiks ir nauda”, mehatronikas darbnīcā “Iepazīsties – mehatronika” būs tikšanās ar darba tirgus pārstāvjiem, būs iespēja arī iemācīties flīzēt flīžu mozaīku darbnīcā “Mācies flīzēt!”.

Garšīgs un izzinošs pasākums “Mums garšo piens” notiks sadarbībā ar “Siera klubu” un šefpavāru Rolandu. 14. oktobrī tehnikuma teritorijā smaržos pēc dažādām zupām, jo norisināsies konkurss “Gardā zupa”, kā arī būs apskatāma izstāde “Galdiņ klājies”. Karjeras nedēļas laikā notiks arī informatīvā stunda, kurā tehnikuma absolventi stāstīs par darba un tālākizglītības iespējām. Jaunāko klašu skolēni varēs piedalīties atraktīvās spēlēs, rotaļās un sacensībās “Ienirsti ciparu pasaulē”.

Karjeras nedēļas noslēguma pasākums norisināsies Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā 16. oktobrī pulksten 14, kur arī būs iespējams vērot PIKC “Liepājas Valsts tehnikuma” audzēkņu dalību aizraujošā modes šovā.

Pievieno komentāru

Liepājā