Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tehnikuma jaunieši plūc laurus elektroinstalāciju konkursā

31. oktobrī un 1. novembrī Liepājas Valsts tehnikumā (LVT) norisinājās otrais Kurzemes profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo atklātais elektroinstalāciju konkurss, ziņo LVT ārējo sakaru organizatore Daina Vanaga.

Šogad konkursā piedalījās ne tikai Kurzemes profesionālo skolu audzēkņi no Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma, Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas, Skrundas profesionālās vidusskolas, Ventspils tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, bet arī dalībnieki no Cēsu profesionālās vidusskolas un Rīgas Valsts tehnikuma. Divu dienu garumā 22 jaunieši un divas jaunietes, divu cilvēku komandās pierādīja savas prasmes un meistarību dažādu elektroinstalāciju uzstādīšanā pēc dotās shēmas.

1.vietu ieguva Valdis Krasuckis  un Raitis Graudužis no Liepājas Valsts tehnikums. 2.vieta Mārtiņam Veinbergam un Matīsam Brunavam no Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, 3.vieta Andim Lācim un Rolandam Reimartum no Rīgas Valsts tehnikums.

Kamēr jaunieši pildīja konkursa uzdevumus pavadošajiem skolotājiem veica laboratorijas darbu mehatronikā pie skolotājas Līgas Jaunzemes.  Vecāko tehnisko kursu audzēkņiem bija iespēja piedalīties uzņēmuma "Schneider Electric" Lifespace produktu vadītāja Gata Arājuma lekcijā "Schneider Electric Lifespace  tehnoloģiskie jaunumi", kuras laikā bija iespējams uzzināt par tādiem produktiem, kas pārdošanā vēl nav nonākuši. AS "Sadales tīkls" Mācību centra  speciālisti vadīja nodarbību "Elektrodrošības A grupas" iegūšanai. Rezultātā 3KE un 3KM specialitāšu jaunieši nokārtoja pārbaudījumu un ieguva apliecību.
 
1. novembrī notika Kurzemes reģiona enerģētikas nozares profesionālās izglītības pedagogu atklātā metodiskā sanāksme. Galvenie sanāksmes jautājumi: profesionālās meistarības konkursa 2014 uzdevumu noteikšana; mācību semināra organizēšanas iestrādes;  Vislatvijas Elektriķu nakts organizēšanas perspektīvas.

Pievieno komentāru

Liepājā