Tehnikuma audzēkņi devušies praksē uz Spāniju

PIKC "Liepājas Valsts tehnikuma" audzēkņi no 22. februāra līdz 22. martam aizvada praksi Spānijas pilsētā Seviļā.

Prakse Spānijā notiek Erasmus+ projekta “Starptautiska pieredze-nākotnes perspektīva” laikā. Pavisam šī projekta laikā notiks trīs prakšu braucieni un Spānijas brauciens ir otrais no tiem. Februārī sākumā no prakses Somijā atgriezās 25 mehatronikas nozares audzēkņi, bet jau 6. martā nākamā grupa dosies uz Portugāli, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Uz Spāniju devušies 20 PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” audzēkņi no dažādām mācību nozarēm – tērpu stila speciālisti, datortehniķi, automehāniķi, loģistikas un transporta speciālisti, komercdarbinieki un finansisti. Jaunieši ir uzsākuši savas prakses gaitas dažādos Seviļas pilsētā bāzētos uzņēmumos. Piemēram, tērpu stila speciālisti prakses laikā strādās uzņēmumā “Angela y Adela”, kur izgatavo flamenko un kāzu kleitas. Meitenes, kas mācās konercdarbinieku specialitātē, savu praksi aizvadīs uzņēmumā “Flamenco Agency”, kas organizē flamenko dejotāju koncertus visā pasaulē un jūnijā viesos ar koncertiem arī Latvijā.
 
PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” ik gadu cenšas piedāvāt saviem audzēkņiem iespēju praktizēties ārzemēs. Tādējādi palielinot projekta dalībnieku profesionālās zināšanas, prasmes un iemaņas, kā arī uzlabojot valodas zināšanas. Starptautiska prakse ir iespēja audzēkņiem iepazīt atšķirīgu darba vidi, kultūru un sadzīvi, kā arī apgūt prasmes pielāgoties dažādām ikdienas situācijām 

Pievieno komentāru

Liepājā