TC "Baata" notiks radošās partnerības perfomance

Sestdien, 21.februārī,  plkst.14.00 tirdzniecības centrā BAATA ar radošo partnerības performanci un izstādes atklāšanu tiks noslēgts radošās partnerības projekts (RaPaPro), kuru ar Kultūras ministrijas atbalstu no 2014.gada septembra īsteno Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola (LDMV).

Tā laikā audzēkņi kopā ar radošajiem partneriem strādāja pie vairākiem mazākiem projektiem. Sadarbībā ar SIA „Blue Shock Bike” un Tautas lietišķās mākslas studiju „Liepava” Tekstila izstrādājumu dizaina un Ādas izstrādājumu dizaina izglītības programmu skolotājas Sandra Zāle-Zālīte, Dzintra Budovska un šo nodaļu audzēknes izveidoja aksesuārus elektrovelosipēdiem un riteņbraucējiem.

Sadarbībā ar Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 8.d klases meitenēm Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēknes un Apģērbu dizaina izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis un citi LDMV skolotāji strādāja pie jauniešu stila izpētes. Rezultātā tapa akcija „Purinam skapjus”, kuras laikā LDMV audzēkņi un skolotāji tiek aicināti „atvadīties” no vairs nevajadzīgā apģērba.

LDMV audzēkņi un direktores vietniece radošajā darbā Zane Bluķe projekta ietvaros sadarbojās arī ar EmiļaMelngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu. Rezultātā ir izveidots prototips- mākslinieciski noformēts video rullītis. Tajā ir ietverts tādu pilsētas vērtību skanējums kā jūra, vējš, kaijas, kuģi, tramvajs, Trīsvienības baznīcas ērģeles un Liepājas simfoniskais orķestris.

21.februārī plkst. 14.00 tirdzniecības centrā BAATA ar projekta rezultātiem tiks iepazīstināti visi interesenti. Šajā laikā uz radošo performanci aicinās LDMV Vizuālā tēla stila, Apģērbu dizaina, Tekstila izstrādājumu dizaina un Ādas izstrādājuma dizaina izglītības programmu audzēknes. Interesenti varēs darboties ar termo presi, veidojot uzdrukas uz izvēlētā apģērba gabala. Stilizētajā šūšanas darbnīcā savu laiku nokalpojušam apģērbam tiks veidots jauns dizains, bet stila stūrītī būs iespējams iegūt jaunu imidžu. Nedēļu pēc projekta beigām ar tā rezultātiem varēs iepazīties izveidotajā izstādē TC BAATA 1.stāvā.

LDMV vēlas pateikties visiem aktīvajiem radošās sadarbības partneriem par ieguldījumu projekta rezultātu radīšanā, personīgi projekta ekspertei Barbarai Ābelei par atbalstu un tirdzniecības centram BAATA par viesmīlību.

LDMV RaPaPro vārdā
projekta vadītāja Iveta Eniņa

Pievieno komentāru

Liepājā