Tautas mākslas un kultūras centra radošie kolektīvi satikties jaunājā sezonā

Pirmdien, 26. septembrī, pulksten 19, jau 25. sezonu atklāj Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošie kolektīvi, tiekoties sezonas atklāšanas sarīkojumā ''Mēs esam!'' Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Svētku pasākumā 25 radošos kolektīvus un to vadītājus iepazīt aicināts ikviens interesents. Ieeja bez maksas, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Projektu vadītāja,

Šogad Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra 25 radošie kolektīvi atzīmē 25. jubilejas sezonas sākumu Liepājas Latviešu biedrības namā. Tie ir vairāk kā 700 liepājnieki, kas paralēli savai ikdienas profesijai darbojas kādā amatiermākslas jomā - tautas dejā un folklorā, vokālajā, teātra, lietišķajā vai foto mākslā – un rada kultūras pasākumus un mākslas vērtības, ko bauda plašs skatītāju un klausītāju loks ne tikai Liepājā, bet visā Latvijā un nereti starptautiskos festivālos arī ārpus Latvijas. Tā ir vēlme kopā radīt, veidot un sasniegt aizvien augstākus mērķus. Bieži šajos kolektīvos tiek atrasti arī domubiedri dzīvē, radot sev īpašu draugu loku.

Šīs sezonas atklāšanos svētkos ''Mēs esam!'' ikvienam būs iespēja sastapt Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošo kolektīvu dalībniekus, to vadītājus un gūt nelielu ieskatu par pagājušajā sezonā paveikto un sasniegto, kā arī uzzināt šīs sezonas lielākos notikumus. Turpinot tradīciju, kāds no kolektīviem saņems arī kultūras centra administrācijas veicināšanas balvu par aizvadītās sezonas veikumu un īpašiem sasniegumiem.

Joprojām aktīvi norit jauno dalībnieku pieteikšanās un uzņemšana Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvos, uzsākot jauno 2016./2017. sezonu. Lai arī daudzi kolektīvi aktīvu darbību turpinājuši visas vasaras garumā, piedaloties dažādos svētkos, festivālos, izstādēs un sarīkojumos Latvijā un ārvalstīs, septembrī Liepājas kultūras centra administrācija aicina kopā būt, lai atklātu jauno sezonu - veidotu kopīgu foto un svinētu atkal satikšanos, kā arī baudot muzikālu pārsteigumu.

Pievieno komentāru

Liepājā