"Tarzāns" kļuvis iecienīts 2

Liepājas piedzīvojumu parka “Tarzāns” instruktors Lauris Pelnēns “Beberliņos” darbdienās strādā ar vidēji 300 cilvēkiem, raksta "Kursas Laiks". “Brīvdienās es neesmu skaitījis, jo vienkārši nav laika. Cilvēku ir ļoti daudz,” tā L. Pelnēns.

Kopš piedzīvojumu parka “Tarzāns” atklāšanas 18. jūnijā izklaides vieta guvusi plašu atpazīstamību. Par klientiem nesūdzas – cilvēki brauc no malu malām. “Ir bijuši viesi gan no Vācijas, Dānijas, Anglijas, Lietuvas un citām valstīm. Brauc no visurienes, strādāt šeit ir ļoti interesanti,” uzskaita in­struktors.

Liepājas piedzīvojumu parkā ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases ar 77 šķēršļiem, kā arī 330 metrus garš nobrauciens pāri “Beberliņu” ūdenskrātuvei.

Iecienītākā esot Liepājas trase. To atzina arī piedzīvojumu parkā sastaptās Sonora ar meitu Lanu. Viņas šeit pavada atvaļinājumu. "Strādājam Īrijā, atpūšamies Latvijā," saka sieviete.

Plašāk lasiet 11. augusta "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Kā ar drošību? Vai nepilnības novērstas? Cerams, ka cilvēkiem vairs nebūs jāpiedzīvo kritieni.

pirms 4 gadiem, 2016.08.12 16:36

Apmeklētājs

Nesen bijām, patika visiem vecumā no 3-35. Īpaši troses nobrauciens pār ezeru. 300 metri, esot garākais Latvijā, https://www.youtube.com/watch?v=aNxT2FjifeM

pirms 3 gadiem, 2017.07.25 00:06

Liepājā