Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētku noskaņās aicina izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās

Arī šogad, 18. novembrī, pulksten 9:30 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā pulcēsies tautas sporta entuziasti, lai kopā dotos izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās. “Izskrien Latviju Liepājā!” organizatori aicina pasākumā piedalīties ikvienu gan skrienot, gan ejot, lai sveiktu Latviju 100 gadu jubilejā un parādītu, ka esam aktīva, stipra un varoša tauta.

Dalībnieki ar Latvijas karoga atribūtiku rotātā apģērbā aicināti ierasties pasākuma starta vietā no pulksten 9:30, lai reģistrētos pasākumam, kā arī saņemtu Latvijas karodziņu un karti. Pirmie 250 reģistrētie dalībnieki varēs saņemt arī īpašo skrējiena piespraudi. Spēcīgākie dalībnieki var doties trasē ar līdzpaņemtiem Latvijas karogiem kātos, informē biedrības “Skrienam Liepājā” pārstāvis Rolands Štrehers.

Papildus detalizētajām maršruta kartēm skrējienā būs iespējams sekot dažādu tempu pavadoņiem, kuri uzraudzīs, lai katram izdodas trasi veikt pareizi un iezīmēt kartē skaistu Latvijas kontūru.

Pēc organizatoru uzrunas, kopbildes un himnas dziedāšanas dalībnieki pulksten 10:05 dosies izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās. 8.3 kilometru garajā distancē būs vairāki atzīmēti punkti ar dažādu Latvijas novadu un pilsētu uzrakstiem.

Pasākumu "Izskrien Latviju Liepājā!" starta un finiša zonā tiks atskaņota mūzika, kā arī par pozitīvu noskaņu gādās pasākuma vadītājs. Pēc skrējiena dalībniekiem starta un finiša zonā būs pieejama silta tēja un pīrādziņi.

“Izskrien Latviju Liepājā!” organizē biedrība “Skrienam Liepājā” ar Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas, kā arī Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes atbalstu.

Pasākuma programma:
Pulcēšanās un reģistrēšanās 09:30
Īsā uzruna 9:50
Kopbilde un stāšanās uz starta 10:00
Latvijas kontūras izskriešana 10:05

Pievieno komentāru

Liepājā